WikiWiki (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Menu
ur: مینیو
