WikiWiki (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Menu
ar: القائمة

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: There was an error saving the menu link.
ar: خطأ أثناء حفظ رابط القائمة.
