WikiWiki (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: There was an error saving the menu link.
bg: Възникна грешка при записа на меню обекта.
