WikiWiki (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: There was an error saving the menu link.
cs: Při ukládání odkazu menu došlo k chybě.
