WikiWiki (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Menu
el: Μενού

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: There was an error saving the menu link.
el: Υπήρξε πρόβλημα κατά την αποθήκευση του μενού.

en: Delete Page
el: Διαγραφή Σελίδας
