WikiWiki (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.
