WikiWiki (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.
