WikiWiki (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.
