WikiWiki (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Menu
hu: Menü

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: There was an error saving the menu link.
hu: Hiba történt a menüpont mentése közben.

en: Contents
hu: Tartalom

en: Delete Page
hu: Oldal törlése

en: New Page
hu: Új oldal
