WikiWiki (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: There was an error saving the menu link.
id: Ada kesalahan saat menyimpan link menu.

en: Delete Page
id: Hapus halaman
