WikiWiki (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.
