WikiWiki (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?
