WikiWiki (6.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka
