WikiWiki (6.x-1.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
