WikiWiki (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.
