WikiWiki (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?
