WikiWiki (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Edit Page
ug: بەتنى تەھرىرلەش
