WikiWiki (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: There was an error saving the menu link.
vi: Có lỗi xảy ra khi đang lưu liên kết menu.

en: Contents
vi: Nội dung
