WikiWiki (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Contents
ca: Continguts

en: Delete Page
ca: Suprimeix pàgina
