WikiWiki (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: There was an error saving the menu link.
sv: Det uppstod ett fel vid sparande av menylänken.

en: Edit Page
sv: Redigera sida

en: Delete Page
sv: Radera sida
