WikiWiki (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Menu
th: เมนู

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: There was an error saving the menu link.
th: เกิดข้อผิดพลาดขณะบันทึกลิงก์ของเมนู
