Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Block
bs: Blok

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja

en: Profiles
bs: Profili
