Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Block
cs: Blok

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: Button
cs: Tlačítko

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Profiles
cs: Profily

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Add profile
cs: Přidat profil
