Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: Block
da: Blok

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Button
da: Knap

en: Profile name
da: Profilnavn

en: Profiles
da: Profiler

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Add profile
da: Tilføj profil
