Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Block
fa: بلوک

en: Height
fa: ارتفاع

en: Color
fa: رنگ

en: Button
fa: دکمه

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل
