Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Block
fil: Tipak
