Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: Block
jv: Blok

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: Profiles
jv: Profil
