Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Block
km: ប្លុក

en: Height
km: កម្ពស់

en: Color
km: ពណ៌

en: Profiles
km: ទម្រង់
