Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Height
lt: Aukštis

en: Color
lt: Spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį
