Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Block
nn: Blokk

en: Color
nn: Farge
