Windows Live Messenger (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Block
sr: Блок

en: Color
sr: Боја
