Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Block
ar: الصندوق

en: Height
ar: الارتفاع

en: Color
ar: اللون

en: Button
ar: زر

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي
