Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Block
ast: Bloque

en: Height
ast: Altu
