Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Block
be: Блок

en: Height
be: Вышыня

en: Color
be: Колер

en: Profiles
be: Профілі

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль
