Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: Block
cy: Bloc

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw

en: Profiles
cy: Proffilau
