Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα

en: Button
el: Κουμπί

en: Profile name
el: Όνομα προφίλ

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ
