Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն
