Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Color
ml: നിറം
