Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Color
my: အရောင်
