Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном
