Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ
