Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: Block
ru: Блок

en: Height
ru: Высота

en: Color
ru: Цвет

en: Button
ru: Кнопка

en: Profile name
ru: Имя профиля

en: Profiles
ru: Профили

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Block style
ru: Стиль блока
