Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు
