Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: none
th: ไม่มี

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้
