Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Block
ur: بلاک

en: Color
ur: رنگ
