Windows Live Messenger (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: Block
vi: Khối

en: Height
vi: Chiều cao

en: Color
vi: Màu sắc

en: Button
vi: Nút

en: Profile name
vi: Tên hồ sơ

en: Profiles
vi: Hồ sơ
