Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to af translation catalogue (49 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Block
af: Blok

en: Color
af: Kleur

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Profiles
af: Profiele

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Hindi
af: Hindies

en: Catalan
af: Katalaans

en: Estonian
af: Estonies

en: Basque
af: Baskees

en: Gujarati
af: Gujaratiaans

en: Kannada
af: Kannadees

en: Latvian
af: Latviaans

en: Marathi
af: Marathiaans

en: Malay
af: Maleisies

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Vietnamese
af: Vietnamees
