Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Block
bg: Блокирай

en: Color
bg: Цвят

en: Button
bg: Бутон

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Profiles
bg: Профили

en: Bulgarian
bg: Български

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Hindi
bg: Хинди

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Estonian
bg: Естонски

en: Basque
bg: Баски

en: Gujarati
bg: Гуджарати

en: Kannada
bg: Каннада

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Malayalam
bg: Малаялам

en: Marathi
bg: Маратхи

en: Malay
bg: Малайски

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Telugu
bg: Телугу

en: Thai
bg: Тайландски

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Vietnamese
bg: Виетнамски
