Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to bn translation catalogue (26 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Block
bn: ব্লক

en: Color
bn: রং

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Hindi
bn: হিন্দী

en: Thai
bn: থাই

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী
