Windows Live Messenger (6.x-1.4) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
